22 Ocak 2014 #2250104

Eti Yarısı Yenmiş Çikolata Satmaya Başladı

Aralık ayında, çocuğum için güvenerek satın aldığım iki adet Eti çikolatanın bir tanesini açtığımızda, çikolatanın ısırılmış ve bir parçasının koparılmış olduğunu fark ettim. Diğer açılmamış olan çikolatayı da elimle kontrol ettiğimde, aynı şekilde koparılmış ve/veya ısırılmış olduğu anlaşılıyor. Senelerdi güvenerek satın aldığımız bu markanın böyle bir ürünü, tüketicisine ulaştırıp sattığı için üzüntü ve şaşkınlık içerisindeyim. Güven satın alınamayacak bir şeydir, ancak verilebilir. Param boşa gitti, güvenim sarsıldı. Mağdurum.

Riza 451 Okunma

Cevaplar

 • Eti Gıda Temsilcisi12 Şubat 2014

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Riza12 Şubat 2014

  En son buraya 20 ocak 2014 tarihinde yazdım, ÖZÜRLÜ OLARAK satın aldığım ETİ MARKA ürünün, para iadesini ve maduriyetimin giderilemsini Eti firmasından talep ettim. Beni müşteri temsilcisi aradı ve bu sorundan dolayı bir hediye paketi göndereceklerini KENDİLERİ söylediler. Aradan epey zaman geçti, hala gelen bir şey yok...!!! iki veya üç gün önce ben müşteri temsilcisini aradım... bana kargodan dolayı gelmemiş olabileceğini söylediler...ama aynı kargo şirketi, benden incelenmek üzere istenen, ayıplı ürünlerden, bir tanesini hemen ertesi gün gelip, aldılar..! SAYIN ETİ YETKİLİLERİ, SİZE SORUYORUM, İNSANLARLA BU ŞEKİLDE DALGAMI GEÇİYORSUNUZ...??? YOKSA BAŞKA AKSAKLIKLAR VAR DA SİZİN Mİ HABERİNİZ YOK???

 • Eti Gıda Temsilcisi30 Ocak 2014

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Riza30 Ocak 2014

  Müşteri temsilcisi beni arayarak, ayıplı ürünün incelenmesi için kendileri tarafından aldırılacağı, yaşadığım sorundan dolayı zararımın kendileri tarafından karşılanacağı söylendi ve ürün benden karşı ödemeli olarak ETİ tarafından aldırıldı ve sonrası,beni ne arayan ne de soran oldu. benim maduriyetimin giderilmedi..., Zira bu ürünleri biz PARA vererek satın alıyoruz ,ayrıca evimde, küçük çocuğum bu ayıplı ürünü yemek istemesi ile yaşadığım duygusal sorunda cabası. SAYIN, ETİ YETKİLİLERİ, ÜRÜNÜ BENDEN ALDIRDINIZ.ŞİMDİ NE OLACAK??? İNCELEMENİZ NE KADAR SÜRECEK???

 • Eti Gıda Temsilcisi22 Ocak 2014

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön