20 Ocak 2014
Yorum Yap
#2243707

Eti Çikolatadan Kıl Çıktı

Eti'nin çikolataları sünnete uyup sakal bırakıyor . Aldığım yarısı içine 3 gömülmüş şekilde yaklaşık 2 cm kıl çıktı . Firmanın hijyen hassasiyetinin bu kadar basite indirgenmesi ve insanlağin sağlığı ile oynamaları çok yanlış. Tüketici hakları üzerinden açacağım davada maddi tazminat talep edeceğim. Örnek olsun ki az sayıda örnekleri vardır.

İsmail 299 Okunma

Cevaplar

 • Eti Gıda Temsilcisi05 Şubat 2014

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • İsmail04 Şubat 2014

  hiç birşey yapmıyorlar arayın utunu bıze gonderın dıyorlar forumlarda gonderılen urunlerın hıcbırı gerı gelmemıs ben gondermedım tuketıcı haklarına bas vurdum .

 • İsmail23 Ocak 2014

  Nazik bir hanimefendi aradi urunu istedi fakat gonderemeyecegimi ilettim acacagim dava ve davadan gelecek tazminat ancak avukat masrafini karsilayacaktir fakat hic onemi yoktur amac sessiz kalmamak .

 • İsmail23 Ocak 2014

  Ne bilgisi verildi ? Biri aradi suraya sikayet etmissiniz dedi ilgili birime yonlendirecegim filan dedi o kadar ben zaten dava aciyorum labratuvar sonuclari raporlari ile mevcut

 • Eti Gıda Temsilcisi22 Ocak 2014

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Eti Gıda Temsilcisi20 Ocak 2014

  Tüketicimize vermiş oldukları numaradan ulaşılamamaktadır. Bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, Eti Müşteri Hizmetleri Sil

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler