Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Eti Gıda ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elif sonucu yetersiz buldu

Eti Çikolatada Saç Çıktı

149
Elif
Elif 08 Şubat 19:33
videoplayer-icon

Eti çikolata aldım. Çocuklar yerken oğlumunkinde kalın telli saç çıktı. Böyle bir şey olabilir mi ya. İnsanları resmen markanız adı altında yanıltıyorsunuz. Geri dönüşüm yapmazsan başka yerlere bu görüntülerle şikayet edeceğim böyle bir sorumsuzluk olamaz.

Eti Gıda Logo
Eti Gıda09 Şubat 09:21
Eti Gıda Logo
Eti Gıda10 Şubat 16:43

Benzer Şikayetler

profile
-
15 saat önce

Eti Gıda Canga Boyut Farkı

videoplayer-icon

Sürekli tercih ederek kullanmış olduğum bir markadır. Almış olduğum Canga'nın boyutları aynı değildir. Fiyat konusunda artış yapılıp, üründe bu denli hatayı kabul edemiyorum kusura bakmayın. Umarım dikkate alırsınız.

profile
4
15 saat önce

Eti Kekin İçerisindeki Sos

İstanbul Fatih Historia AVM 'den 23 Mart tarihinde Eti Browni kek aldım, kekin üzerinde içerisinde sos olduğu bilgisi verilmiş fakat içerisinden çıkması gereken sos yoktu her zamanda aldığımız bir üründür sos nerede acaba? Geri dönüş sağlanması dileğiyle.

profile
17
16 saat önce

Eti Açık Paket

Hafta sonu Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin karşısındaki Çağdaş Marketten aldığım "Eti Burçak Limonlu Kremalı Cheesecake Tadında" isimli ürünün paketinin açık olduğunu eve geldiğimde fark ettim. Paketin kapanırken bir hata olduğunu fark ettim. Şikayetim var, konuyla ilgilenilmesini rica ederim.

profile
-
21 saat önce

Eti Gıda Marketimdeki İadelerin Alınmaması Mağdur Edilmem

Gaziantep sanıbey bölgesinde market çalıştırıyorum iş yerim 700 m2 ben iş yerimi açtığım günden bu yana Etiden bir türlü anlaşamadık şu an ki sorunumuz da iadeler elimizdeki iadeleri almak istemiyorlar gülpaş'da çalışan sözde şef o**t*** hem işe başladığından bu yana iş yerimi ziyarete gelmedi iadel...

profile
23
1 gün önce

Eti Gıda Eti Benimo Küflenmiş Bozuk

Eti benimo aldım 2 adet hepsi bozuk çıktı kenarında küflenmiş gibiydi lütfen fiyatlar çok pahalı deprem bölgesindeyim durumlar zor çocuklar için her şey ama fiyatları yükselmiş alım gücü düştü Eti bir an önce bu tür durumlarda acil yardım edilmesi lazım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .