13 Eylül 2013

Eti Gıda Negro'nun Parçası Yoktu!

Bugün heves ile açtığım Negro paketimin içinden kırık ve parçası bulunmayan bir tane Negro çıktı, gözlerime inanamadım. Eti gibi kendini ispat etmiş bir firmanın, böyle dikkatsizliğine çok şaşırdım . Nasıl olur da paketin içinde defolu ürün olur aklım ermedi.

Ürünler gerekli kontroller yapılmadan mı paketleniyor ki , görünen o ki öyle. Bugün kırık ve parçası eksik çıkan bisküviden yarın adet eksik çıkar ayıp. Zararımın en kısa sürede karşılanmasını talep ediyorum. Aksi takdirde elimdeki fotoğrafları Tüketici Hakları Derneğine göndereceğimi bildiriyorum.

Çiğdem 182 Okunma

Cevaplar

 • Eti Gıda Temsilcisi10 Ekim 2013

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Çiğdem 10 Ekim 2013

  Eti müşteri hizmetleri tarafıma dönme nezaketinde bulunuyor.3seferdir telefon edilip tarafımdan hasarlı ürünlerin kargo ile alınacağı ve paket gönderimi yapılacağı bilgisi verildi.Ancak hala ürünleri almaya gelen olmadı.Ama hakkını yemiyim paket içeriğini bilmesemde bir paket yollanmış msj geldi ama o pakette ortada yok...Trajikomik bi durum gerçekten....

 • Eti Gıda Temsilcisi23 Eylül 2013

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Çiğdem 23 Eylül 2013

  merhaba, 13/09/13 te yapmış olduğum şikayetime istinaden 14/09/13 te Eti müşteri hizmeleri tarafından aranıldım.Tarafımdan bozuk ürünün 2 gün içerisinde kargo ile alınacağı ve ayıplarının telafi edileceği bilgisi verilmişti.ve ben 14/09/2013 te negronun yeni bir paketinden yine bir arızalı ürün çıktığını kendilerine belirttim paketi ve ürünü saklamamı 2 gün içerisinde teslim almaya ve telafi etmeye gelinecekleri bilgisi verildi.Fakat 10 gün geçti hala gelen giden olmadı.Dalga geçer gibi iş yapılıyor Bilgilendirdik mesajıda aramalarına istinaden görev icabı olarak yazıldığını düşünüyorum.ürünlerinin arkasında ya durun yada tüketiciyi kandırmayın!!!!!

 • Eti Gıda Temsilcisi13 Eylül 2013

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön