03 Şubat 2014

Eti Gıda Kusurlu Ürününe Sahip Çıkmıyor.

21.01.2014 Salı günü almış olduğum Etimek bisküvi ürününün paketini açtığımda üründe çok ağır bir boya kokusu mevcuttu. Vakit kaybetmeden Eti müşteri hizmetlerini arayıp kendilerini mevcut durumla ilgili bilgilendirdim. Ürünü nereden aldığımı seri numarasını ve son kullanma tarihini istediler. 2 iş günü içerisinde kargonun gelip ürünü incelemek amaçlı alacağını sonrasında konuyla ilgili beni bilgilendireceklerini söylediler. Hiçbir talebim olmamasına karşın bir de ayrıca bir kargoyla müşteri memnuniyeti kapsamında hediye paketi yollayacaklarını söylediler. 2 gün değil 1 hafta bekledim gelen giden olmadı. 2 kez daha telefon açtım aynı cümleler tekrarlandı. 14 gün oldu halen beklemekteyim.

Özdemir 210 Okunma

Cevaplar

  • Eti Gıda Temsilcisi06 Şubat 2014

    Tüketicimize vermiş oldukları numaradan ulaşılamamaktadır. Bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, Eti Müşteri Hizmetleri

  • Özdemir06 Şubat 2014

    Ürünü incelemek için halen gelen kimse yok. Bu kadar zamandan sonra gelmesinler de zaten, eti gibi bir firmadan böyle bir vurdumduymazlık beklemezdim. Tam 18 gün geçti. Konuyu sağlık bakanlığına taşıyorum bu saatten sonra gelseler dahi kusurlu ürünü kendilerine teslim etmeyeceğim.

  • Eti Gıda Temsilcisi03 Şubat 2014

    Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön