08 Aralık 2015

Eti Gıda Hijyen Kurallarına Uymuyor!

Marketten aldığım Eti Tutkuyu yerken içinden kıl çıktı, ama bildiğiniz uzunca bir kıl kurabiyesinin içinde çekiyorum çekiyorum çıkmıyor da sözde Türkiye'nin en ünlü en güvenilir gıda firmalarından biri ama belli ki lafta şu an şok tayım. Hijyene önem verilmesini istiyorum!

Mizgin 251 Okunma

Cevaplar

 • Mizgin04 Ocak 2016

  Bu buraya yazdığım kaçıncı şikayet bilmiyorum insan bu kadar uğraştırılmaz içinden kıl çıkan tutkunun laboratuvar incelemesi için alınmasını sözde benim hatalı türünün varmış gibi kaç kere şikayet ederek sağladım ama bu firma daha sonrasında ne bir açıklama yaptı ne de bahsettiği özür mahiyetinde yapacağı şeyleri yaptı ben Yoruldum bunlarla uğraşmaktan insanları kandırmak tan vazgeçin hiçbir şekilde de bu firma beni aramasına artık yaptığınız ayıptır.

 • Eti Gıda Temsilcisi21 Aralık 2015

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Mizgin21 Aralık 2015

  Neredeyse iki hafta önce yediğim eti tutkunun içinden kil çıktı sözde çok hijyenik bu firma beni aradı ürünü alıp labaratuvar da incelemek istediklerini söyledi ama ne gelen var ne giden tek yaptıkları kendilerini düzgün göstermek için insanları kandırmak sözde sorumluluklarını bilen bünyesinde yaşanan olumsuz olayları göz ardı etmeyen firma her şeyi laf her şeyi göz boyama. Soylediklerinizi yapamayacaksaniz söylemeyin en azından gözden daha fazla düşmeyin.

 • Eti Gıda Temsilcisi08 Aralık 2015

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön