Eti Gıda Hijyen Kurallarına Uymuyor!

Mizgin Y. |

Marketten aldığım Eti Tutkuyu yerken içinden kıl çıktı, ama bildiğiniz uzunca bir kıl kurabiyesinin içinde çekiyorum çekiyorum çıkmıyor da sözde Türkiye'nin en ünlü en güvenilir gıda firmalarından biri ama belli ki lafta şu an şok tayım. Hijyene önem verilmesini istiyorum!

Etiketler :

Üründe Yabancı Madde Çıkması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mizgin Y.
  04 Ocak
  11:35

  Bu buraya yazdığım kaçıncı şikayet bilmiyorum insan bu kadar uğraştırılmaz içinden kıl çıkan tutkunun laboratuvar incelemesi için alınmasını sözde benim hatalı türünün varmış gibi kaç kere şikayet ederek sağladım ama bu firma daha sonrasında ne bir açıklama yaptı ne de bahsettiği özür mahiyetinde yapacağı şeyleri yaptı ben Yoruldum bunlarla uğraşmaktan insanları kandırmak tan vazgeçin hiçbir şekilde de bu firma beni aramasına artık yaptığınız ayıptır.

 • 21 Aralık
  17:20

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi.

  Saygılarımızla,

  ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Mizgin Y.
  21 Aralık
  16:20

  Neredeyse iki hafta önce yediğim eti tutkunun içinden kil çıktı sözde çok hijyenik bu firma beni aradı ürünü alıp labaratuvar da incelemek istediklerini söyledi ama ne gelen var ne giden tek yaptıkları kendilerini düzgün göstermek için insanları kandırmak sözde sorumluluklarını bilen bünyesinde yaşanan olumsuz olayları göz ardı etmeyen firma her şeyi laf her şeyi göz boyama. Soylediklerinizi yapamayacaksaniz söylemeyin en azından gözden daha fazla düşmeyin.

 • 08 Aralık
  12:56

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi.

  Saygılarımızla,

  ETİ Müşteri Hizmetleri