22 Mayıs 2015

Eti Gıda Eti Bollos'un İçinden Kıl Çıktı.

Dün marketten alışveriş yaparken bisküvi alayım dedim. Şu kışkırtıcı reklam geldi aklıma Eti Bollos bi deneyelim dedik eşim ve kızımla aldık. Eve gelince açtık atıştırmaya başladık. Henüz yarısına daha gelmemişken öyle böyle değil bildiğin koyu siyah kalın bir kıl çıktı. Resmen şok olduk. Ardından fotoğraflarını çektik ve fişi ile birlikte muhafaza ettik ki şikayetçi olalım, derken İnternette araştırdım. İlk ben değilmişim bir çok insan benzer olayları yaşamış. Çocukluğumdan beri ürünlerini kullandığım Eti'ye resmen güvenimi kaybettim.

Kaan 633 Okunma

Cevaplar

 • Kaan'ın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2017

  İçinde bir çok ürün olan bir hediye paketi gönderdiler... Bu bizimle ilgilendiklerinin bir belirtisidir. Sonuç olarak bir çok taşeron ile çalışıyorlar ve milyonlarca ürün üretiyorlar böyle birkaç küçük problem bir markanın dağlarca emeğini çöpe atmamız anlamına gelmez. İlginiz için teşekkürler

 • Eti Gıda Temsilcisi28 Mayıs 2015

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Kaan28 Mayıs 2015

  Eti Şikayeti Yazdıktan hemen sonra benimle iletişime geçti. Özür diledi ve elimdeki ayıplı ürünü alıp laboratuvar ortamında inceleyeceklerini bunun için bir kargo firmasını yönlendireceklerini ve aynı zamanda bu kargo ile birlikte özür mahiyetinde bir koli göndereceklerini söylediler... Ne gelen vaaar ne giden. Ve sonuç olarak yarın tüketici hakları mahkemesine başvuruyorum. Umarım Üretimlerini daha titizlikle yaparlar.

 • Eti Gıda Temsilcisi22 Mayıs 2015

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön