19 Eylül 2013

Eti Form Mısır Patlağından Kıl Çıktı!

Ofiste öğle saatlerinde geçiştirmek için Eti form ürünlerini severek kullanmaktaydım ; fakat 2 gün önce mısır ve pirinç patlağının içinden kıl çıktı . Ürüne yapışık değildi iki ürünün arasına özellikle koyulmuş gibiydi . Neyse akabinde müşteri temsilcisini aradım.

Aras Kargo'dan hemen geldiler . Ancak gelen arkadaş daha nereye ne götüreceğini bile bilmiyordu . Bana bir kağıt verdi üstüne üç tane tik koymuş kaybolmaz inşallah dedim . Kaybolmaz merak etme dedi aldı ve gitti. Ben kargonun gidip gitmeyeceğinden bile şüpheliyken , nasıl bir açıklama bekleyebilirim merak ediyorum.

Esra 222 Okunma

Cevaplar

 • Esra01 Ekim 2013

  evet dün geri dönüş yapıldı tedarikçi kaynaklı bir problem bizim ürünlerimiz el değmeden üretiliyor dendi üzüntü duyuyorlarmış ve bir daha böyle bir problem yaşamazsınız inş. dediler evet ben böyle bir problem yaşamamak için bir daha ne tüketicem nede çevremdekilere tükettiricem. Böyle büyük bir firmanın özür konuşması böyle olmamalı beni ilgilendirmez tedarikçiniz ben eti ürünü aldım.

 • Eti Gıda Temsilcisi24 Eylül 2013

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

 • Esra24 Eylül 2013

  bir hafta oldu kıla dna testi mi uyguladınız acaba o seride çalışan kişiler üzerinde bir test yapılmış olmalı ki 1 haftada bir özür telefonu gelmedi.

 • Eti Gıda Temsilcisi19 Eylül 2013

  Tüketicimiz ile görüşüldü, bilgilendirildi. Saygılarımızla, ETİ Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön