06 Şubat 2015

Ethica İncirli Hastanesi Randevu Sistemi Sorunu.

Ethica İncirli Hastanesi saat 12.15'de olan randevuma saatinde gittiğim halde doktorumun bir ameliyatta olduğunu ve 10 dakika kadar gecikeceğini bildirdiler. 10 dakika sonra doktorun nerede olduğunu sorduğumda ise doktorun bir 10 dakika kadar daha gecikeceği söylendi. Bu olay bir döngü içinde tam bir buçuk saat sürdü. Ortada doktor hala yoktu. Doktorun nerede olduğunu tekrar sorduğumda ise 10 dakika sonra geleceği tekrar söylendi.

Bir hasta bir buçuk saat boyunca ağrı içinde bekletilir mi? Bu etik kurallara uygun mudur? Umarım hastane olarak bundan sonra doktorlarını bu konuda uyarırlar.
Günümüzde devlet hastaneleri bile maksimum 30 dakika bekletirken bir özel hastanenin böyle bir durumda olması ne kadar mantıklıdır?

Gülşah 6.022 Okunma

Cevaplar

  • Ethica İncirli Hastanesi Temsilcisi09 Şubat 2015

    Ethica sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz Konuyla ilgili hastamıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta Hakları Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz Hasta Hakları sorumlusu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön