Ethica İncirli Hastanesi Hastane Değil Otel!

ömer |

Ben ömrümde böyle bir hastane görmedim.Odamın yanında bulunan yangın çıkışı sigara içme yeri olarak kullanılıyor ve hastane odalarında çok fazla gürültü var disko sanki hastane değil . Sağlam adam ameliyattan sonra odada ölür burada . Ayrıca odaları dökülüyor resmen paraya kıyıp dolap kapağını bile yaptırmamışlar ve klimadan gelen suda başka birşey . Temizlik iyi ama bu hastane için sıfır referans.

Etiketler :

Müzik/Ses/Gürültü Oda Konfor Koku/Nem/Sıcaklık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • ömer
  25 Temmuz
  16:43

  Hala Firmadan ne arayan ne de soran oldu. Aradan kaç ay geçmesine rağmen.

 • 09 Eylül
  09:15

  Ethica sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.


  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastanemizde yatan hastalarımızın taburculuk sonrası her hastamızın odasında teknik bakımlar yapılmaktadır. Hastamızın hastanede olduğu dönem içinde odada ki arızayı bildirmediğinden herhangi bir müdahale yapılmamıştır. Hastamız odadan çıktıktan sonra ilgili teknik bakım yapılmıştır. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Telefon ile irtibata geçilerek bilgilendirme tarafına yapılacaktır.  Sağlıklı günler dileriz.

  Hasta Hakları Sorumlusu

 • ömer
  08 Eylül
  17:36

  Henüz firmadan hiç kimse ne mesaj attı nede aradı .