30 Ekim 2013

Ethica İncirli Hastanesi Epikriz Vermiyor!

Bebeğimi Ethica İncirli Hastanesi'nde doğurdum. Bebeğim 1 hafta yoğun bakımda kaldı. Doktorlar ve hemşireler ilgisiz ve kesinlikle hijyenik değiller. Benim bebeğimle ilgilenen hemşire kötü derecede sigara kokuyordu, tırnakları uzundu. Bebeklerini görmeye gelen ebeveynler bone özel kıyafet vs. giyiniyorlar ancak kıyafetler yırtık.

Hemşireler aşırı derecede kaba. Ayrıca ben 15 gündür istediğim epikriz raporunu alamıyorum, Rutinde başka hastanelerde bebekle birlikte bu rapor aileye teslim ediliyor ancak ben hala alamadım, buda bende soru işaretleri yaratıyor. Acaba bebeğimi boşu boşuna mı yatırdılar? Eğer 1-2 gün içinde bu raporu teslim alamazsam Sağlık Bakanlığı'na şikayet edeceğim.

Müge 1.760 Okunma

Cevaplar

  • Ethica İncirli Hastanesi Temsilcisi31 Ekim 2013

    Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. 2087173 nolu bildiriminize istinaden gerekli araştırmalar yapılıp ilgili doktorumuz ile konu görüşülmüştür. 30 ekim 2013 tarihinde hastayakını hastanemizin hasta hakları bölümünü arayarak epikriz alamadığı ile ilgili şikayetini bildirmiş bunun üzerine hasta yakınına (Müge T.) epikrizin hazır olduğuna dair geri dönüş yapılmış olup hasta yakının ilettiği fax numarasına eprikriz faxlanmıştır. Hasta yakını bunun dışında herhangi bir şikayette bulunmamış olup, bahsetmiş olduğu şikayetlerle ilgili işletme müdürümüz, başhemşiremiz ve yeni doğan yoğun bakım hekimi ile yoğun bakım ünitesi denetlenmiş olup hasta yakınımızın iletmiş olduğu tespitler ilk denetlememizde görülmemiştir. Konu hakkındaki hassasiyetimiz devam etmekte araştırma sonucumuz hasta yakınına bildirilecektir. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön