22 Temmuz 2014

Ethica İncirli Hastanesi Doktordan Şikayetçiyim.

29/11/2013 tarihinde İ... E.... nefes alma sorunu nedeniyle ameliyat oldum. Aynı zamanda, burun eğriliği sebebiyle estetik ameliyatta gerçekleştirildi. Nefes alma problemim düzelmediği gibi daha da kötü oldu. Şu an neredeyse hiç nefes alamıyorum ve burnum estetik açıdan da hiç iyi durumda değil.
Doktorum burnumda hatayı kabul etti ve bu bizim ayıbımız dedi. Burnuma dikey olarak koymuş olduğu kıkırdağın yan yattığını ve bu yüzden nefes alamadığımı söyledi, 3 ay sonra gel hallederiz merak etme dedi. Bir çok doktora gittim ve 2. ameliyat için 1 yıldan önce operasyon yapılmaması gerektiğini söylediler. Hastane ve doktordan şikayetçiyim.

Mesut 10.242 Okunma

Cevaplar

  • Mesut04 Ağustos 2014

    sayın hasta hakkları sorumlusu buldugunuz çözüm doktorumuz tekrar ameliyat etsin düzeltsin diyorsunuz.beni bu hale zaten doktorunuz getirdi.güvenmediğimiz bir doktora tekrar nasıl ameliyat olabilirim.sağlıgımdan oldum ve hangi dr a gittiysem 2.ameliyat cok riskli ve son şansın diyorlar.çoğu dr ben bu ameliyatı yapmam bile diyor.durum böyleyken siz tekrar ameliyat edelim demeniz trajikomik birşey değil de nedir sorarım size.doktorunuz da herseyin farkındaydı.tamponu bile lokal anesteziyle aldı.birde çözümü kabul etmediler diyorsunuz.ben istediğim doktorda ameliyat olmak istiyorum bu benım son şansım.gerekirse doktorum hastanenizde de ameliyat edebilir.bunu karşılamanızı istiyorum.mahkemelerde tazminat peşinde koşmak istemiyorum.kabul etmesseniz de yapacak birşey yok.mahkemede hakkımı arayacağım.

  • Ethica İncirli Hastanesi Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Ethica sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın iletmiş olduğu şikayetleri ile ilgili hasta hakları sorumlumuz ile yüz yüze görüşme sağlamış, doktorumuza konu aktarılmış ve hastamızı hastanemize davet ederek gerekli olan işlemlerinin yapılması teklif edilmiştir. Hastamız bu davetimizi kabul etmediğinden henüz bir işlem yapılmamıştır. Sağlıklı günler dileriz Hasta Hakları sorumlusu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön