16 Temmuz 2013

ETA Bilgisayar Teknik Destek Ücreti İstiyor!

2.400,00 TL fark vererek ETA Bilgisayar V8 SQL'e 02.07.2012 tarihinde geçiş yaptık. Fatura dizaynımız değişti cumartesi günü arayıp ulaşamadığım 444 1 382 numaralı müşteri hizmetlerine pazartesi ulaştım derdimi anlattım.Servis ücreti artı fatura dizayn ücreti olarak 140+ 110 TL yani 250 TL para istediler. Yalnız bir iyilik lütfettiler yazıcıyı ve faturanın orijinalini gönderirsem sadece dizayn parasını alacaklarmış satış sonrası hizmet bedellerine bakar mısınız? 9 kere servis çağırsam bir program parası daha alacaklar. Uzak bağlantı ile ücretsiz veya daha makul bir ücretle yapılabilecek işler için ETA ücret alıyor.

Mustafa 770 Okunma

Cevaplar

  • ETA Bilgisayar Temsilcisi30 Temmuz 2013

    "Değerli Müşterimiz, Satın aldığınız ürününüzle alakalı "Garanti Kapsamımız" bir yıl süreyle ücretsiz servis / destek hizmeti ve bu süre içerisinde, bir sefere mahsus fatura dizaynı yapılmasıdır. Garanti süresinin bitiminden itibaren teknik servis hizmetimiz ücrete tabidir. Garanti süreniz 07.07.2013 tarihinde sona ermiştir. Buna rağmen, siz değerli müşterimizin talebini bayimize başvurmanız halinde, bayimiz ücretsiz olarak karşılayacaktır. "

  • Mustafa24 Temmuz 2013

    evet son mesajdan yarım saat sonra eta nın bir bayisi aradı ve şöyle dedi eta onlara yönlendirmiş eta dan talep ettiğiniz hizmeti 100 tl + kdv ye bize verecekmiş. Bende kendilerine şöyle dedim artık böyle bir hizmet almak istemiyorum gerekirse bana 3 milyara malolan programı kullanmam bile ETA yı da ne görmek nede duymak istiyorum. benim gibi hakkını aramadan sorgusuz sualsiz bu parayı aldıklarına 150 tl leri iade edip sizi kazıkladık kusura bakmayın desinler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön