24 Şubat 2014

Estrella Estetik'in Ne Yaptığını Bilmeyen Çalışanları Var

Fırsat sitesinden aldığımız 2 cilt bakımı paketi için Estrella Estetik Gürel Towes İzmir şubesine gittik. Uzun bir bekleyiş sonucu 10 dk. lık ne olduğunu bilmediğimiz bir uygulamayla karşılaştık. 4 kişiye şikayetimizi bildirdik. "İnternette bu bakımların en az 40 dk. sürdüğünü belitmişsiniz neden 10 dakika sürdü?" diye sorduğumuzda, bu uygulamalar böyle dendi.


Sonra işletme sahibiyle görüşmek üzere uzun süre bekledik ve bayan bizi yanlış işlem uygulandığını telafi edileceğini belirtti. Yine uzun bir bekleyiş sonunda bakıma alındık. İçinde ne olduğunu bilmedikleri maske cildimde günlerce geçmeyen kızarıklıklar yaptı. Hunharca uygulanan siyah nokta sıkma işleminden bahsetmiyorum bile.

Canan 8.657 Okunma

Cevaplar

  • Estrella Estetik Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Sayın K.; Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçecek. Memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. www.estrellaestetik.com ESTRELLA ESTETİK

  • Canan27 Şubat 2014

    Asla tercih etmeyeceğim bir yer. Çalışanları çok lakayit, ilgisiz ve saygısız. Sorunla ilgili çözüm üreteceklerine, kime isterseniz şikayet edin şeklinde konuştular.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön