Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Esteworld Saç Kıran Merkezi

Yücel
13 Nisan 2022 18:21
46.873

Hizmet anlayışları sadece sizden paranızı almak maksadıyla kurulmuş bir ticari kuruluş olan kurumsal gibi görünen kötü hizmet veren bir ticarethanedir (kesinlikle sağlık kuruluşu değildir) tecrübelerim en azından bu yönde. Bir problem yaşarsanız size sorunu çözmek yerine muhtemelen bedava bir hizmet vererek tavlamaya çalışacaklardır.

Saç ekimi ve lazer epilasyon için bilgi almak maksadıyla bir randevu talep ettim görüşmeye bilgi alma maksadım varsa da sadece ödeme yapıp geri eve geldim bana bu hizmeti satan X hanımefendiye ben bu parayı ne için ödedim bir döküman ve planlama olmayacakmı diye sorduğumda gerek olmadığını X doktorun ilgili kişisini arayarak randevu oluşturdu ve Herhangi muayeneye gerek olmadığını kedi uzman görüşüyle donör alanın gayet iyi olduğunu beyan ederek beni uğurladı.

Saç ekim günü karşımda X doktoru beklerken bu işi vakıf olup olmadığını bilmediğim X kişisinin bu ekim işini yöneteceğini beyan etti ben de tüm işimi ve hayat programımı o güne organize ettiğim için istemeyerek de olsa kabul ettim ve gergin bir şekilde saç ekim işlemine geçtim akabinde her biri birbirinden mahir üç hanımefendinin müge anlı tadında sohbetine ve hakaretlerine katlanmak zorunda kaldım bu (bu operasyon yaklaşık 3-4 saat sürüyor) operasyon'un bir diliminde Allah çirkin şansı versin diye bir cümle kuruyor ve akabinde senin karın da güzeldir diye bir cümle kuruluyor (ne hadle bu cümleyi kuruyor bilemedim) daha sonra donör bölgesinden fazla aldığını bu bölgeyi uzun bırakarak bu sorunu aşabileceğimi söyledi.

İlerleyen sürede baktım ki bu saç ekimi yapan hanımlar saçımı neredeyse yok etmişler bu durumu konuşmak için gittiğimde donör bölgemde şok dökülme olduğunu söylediler (bunun bir yalan olduğunu bile bile söylediler-yalan söylemekte hiçbir muhatap kaçınmıyor, bu çok önemli) şu an bunu yazarken bile strese giriyorum.

Estetik olarak daha iyi olabilmek için gittiğim kurumun çalışanlarının bizzat ve kasıtla yaptıkları hasar sonucu şimdi şapka ile gezmek zorunda kalıyorum ve bana takip edeceklerini altı ay sonra tekrar kontrol edeceklerini ve donör bölgesine ekim yapacaklarını söylüyorlar... Daha sonra daha detaylı yazacağım şimdilik bu kadar.

profile profile profile
3 Destek
3 Yorum
Yücel
28 Aralık 2022 21:09

Simdi bu şikayete çözüldü ibaresi koyan sayin şikayet var com yetkilileri size de ayrı hesap soracağım ne hadle ve yetkiyle verilerle oynuyorsunuz benim sorunum çözülmedi çözüldü diyeninde... Size guvenennide yaptığınız ve sunduğunuz hizmetin hesabini vermeyeceğini düşündüren düzenin de sonu geldi

Benzer Şikayetler

Esteworld Ataşehir Saç Lazeri!

Duygu
29 Haziran 2023 13:51
40.034
Esteworld Ataşehir Saç Lazeri!
4 Destek
1 Yorum
1

Esteworld Altunizade Pişmanlık Ve Mağduriyet Yaşamak

Demet
02 Nisan 11:47
2.510
2

Esteworld Atasehir Para İademi Alamıyorum!

Beyza
05 Ocak 13:23
2.045
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Derya

Görüşmeye gitmeden önce iyi ki yorumları incelemişim. Kimseye nezaketen durumu inceliyoruz vs. Gibi bir dönüş yapma zahmetinde bile bulunmamışlar. Belli ki çok da kurumsal değiller. Yakınımda diye tercin edecektim ama kalsın.

Furkank

Donor alana ekim olmuyor bir daha bunu bile size yalan söylemişler malesft

Yücel

Yalan kuruma yuva yapmış

Benzer Şikayet Yaz