22 Ekim 2014

Estetik International Hizmetinden Memnun Kalmadım.

2007'de Dr. B**** Ç. gittim Bursa çekirge şubesine, göz kapaklarım çok düşük ve kaş kaldırma operasyonu için gittim, iple kaş germe ameliyatı yaptı bana, 2 kasımın üst bölgesindeki saçlarımın arasından kesi attı, oradan iple gerdirdi ve dikti o bölgeyi. Bana 2 yıl gider dedi, fakat ertesi gün bir uyandım ki yarı yarıya düşmüş, bir gün daha bekleyeyim dedim henüz 2. gününde kaslarım tamamen düştü, eski haline geldi.

Bunu gidip söyledim bana bünyen kabul etmemiştir, tutmamıştır vs. Bir daha yapalım dedi, aynı parayı bir daha aldı benden ki yaklaşık 3 aylık maaşımdı tek ameliyat parası. Bir daha yaptı ve bu sefer 4. gününde tamamen düştü kaslarım. O zamandan beri görüşme talep ediyorum, görüştürmüyorlar.

Dilan 7.981 Okunma

Cevaplar

  • Estetik International Temsilcisi08 Kasım 2014

    “Hastamızın da mailinde kabul ettiği üzere, Sağlık Grubumuzun Çekirge/Bursa Şubesinde 2007 yılının Haziran ayında, hastamıza “Kaş Kaldırma” operasyonu sunulmuş ve operasyon, tıp tekniğine uygun olarak başarı ile sonuçlandırılmıştır. Gerek hastamızın sağlık sorunu ile ilgili yapılan teşhiste, gerek ise sunulan tedavide, tıp tekniğine ve hekimlik ilkelerine aykırı hiçbir uygulamada bulunulmamıştır. Hastamızın, operasyondan 7 yıl sonra yaptığı vaki şikayet, iyi niyet ve dürüstlük kurallarına açıkça aykırılık teşkil etmekte olup, aradan geçen 7 yıllık sürede, operasyonun etkilerinin ortadan kalkması pek tabiidir. Sonuç olarak, hastamıza yapılan sağlık uygulamasında sağlık grubumuz ve çalışanlarına izafe edilecek herhangi bir kusur bulunmadığından, dürüstlük ve iyi niyet kurallarına aykırı şikayeti ile ilgili Sağlık Grubumuzun yapacağı bir girişim bulunmamaktadır.” Sağlıklı Günler Dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön