Estetik International Hizmetinden Memnun Kalmadım.

Dilan Ö. |

2007'de Dr. B**** Ç. gittim Bursa çekirge şubesine, göz kapaklarım çok düşük ve kaş kaldırma operasyonu için gittim, iple kaş germe ameliyatı yaptı bana, 2 kasımın üst bölgesindeki saçlarımın arasından kesi attı, oradan iple gerdirdi ve dikti o bölgeyi. Bana 2 yıl gider dedi, fakat ertesi gün bir uyandım ki yarı yarıya düşmüş, bir gün daha bekleyeyim dedim henüz 2. gününde kaslarım tamamen düştü, eski haline geldi.

Bunu gidip söyledim bana bünyen kabul etmemiştir, tutmamıştır vs. Bir daha yapalım dedi, aynı parayı bir daha aldı benden ki yaklaşık 3 aylık maaşımdı tek ameliyat parası. Bir daha yaptı ve bu sefer 4. gününde tamamen düştü kaslarım. O zamandan beri görüşme talep ediyorum, görüştürmüyorlar.

Etiketler :

Muayene

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilan Ö.
  25 Kasım
  13:50

  İşte bana verilen cevaptan da anlaşılacağı üzere müşteri memnuniyetini hiçe sayılan bir kurumdur, eğer söylendiği gibi operasyon başarılı olsaydı neden çok kısa bir sürede aynı operasyonu 2. kez yaptılar soruyorum kendilerine, başarılı sonuç olsa neden kafamın içine aynı ayda 2 kere kesi attırayım?? ayrıca tarih 2007 evet ama neden?? yıllardır Dr. Bül..... Cih.. randevu talebinde bulunuyorum, fakat çekirge şubesinde bir bayan çalışıyordu şuan ayrılmış işten , kendisi dr un randevularını ayarlardı fakat beni görüştürmedi uzunca süre, bende birsüre yazıklar olsun diyip işin peşini bırakmıştım daha sonra operasyondan sonra kafamın içindeki kesi yerlerinde sürekli yaralar, kabuklanmalar oluşunca tekrar aradım ve tekrar görüştürülmedim... Israrla da beni görüştürmüyorlar dr la... aynı zamanda çok yakın zamanda gidip örümcek ağı yaptırıp sonucun hüsran olduğu birkaç isim daha biliyorum, kayıtlarda var bayanın adı soyadı, bunu da inkar edebileceklermi acaba !!! birde sonuç başarılı oldu diye beni de suçlamışsınız ya Yazıklar olsun, asla hayrını görmeyin bu paranın !!!

 • 08 Kasım
  09:18

  “Hastamızın da mailinde kabul ettiği üzere, Sağlık Grubumuzun Çekirge/Bursa Şubesinde 2007 yılının Haziran ayında, hastamıza “Kaş Kaldırma” operasyonu sunulmuş ve operasyon, tıp tekniğine uygun olarak başarı ile sonuçlandırılmıştır. Gerek hastamızın sağlık sorunu ile ilgili yapılan teşhiste, gerek ise sunulan tedavide, tıp tekniğine ve hekimlik ilkelerine aykırı hiçbir uygulamada bulunulmamıştır. Hastamızın, operasyondan 7 yıl sonra yaptığı vaki şikayet, iyi niyet ve dürüstlük kurallarına açıkça aykırılık teşkil etmekte olup, aradan geçen 7 yıllık sürede, operasyonun etkilerinin ortadan kalkması pek tabiidir. Sonuç olarak, hastamıza yapılan sağlık uygulamasında sağlık grubumuz ve çalışanlarına izafe edilecek herhangi bir kusur bulunmadığından, dürüstlük ve iyi niyet kurallarına aykırı şikayeti ile ilgili Sağlık Grubumuzun yapacağı bir girişim bulunmamaktadır.”

  Sağlıklı Günler Dileriz

 • Dilan Ö.
  31 Ekim
  10:11

  Hiçbir çözüm yok, hatta Dr. Bü.. Ci... randevu ayarladılar Bursa Çekirge şubesine, gittim saatlerce bekledim Dr. da gördü beni bekleme salonunda otururken , daha sonra muayene odasına aldılar, bir bayan geldi ve bana Dr bey çok yoğun bugün görüşemez , böyle birşeyi de telafi edemeyiz üzerinden zaman geçmiş dedi, ben Dr la görüşüp dönüş yapıcam dedi ve hala arayan yok!!