Toplam çözüm sayısı
..
Estethica ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Estetica Ataşehir Saç Dökülmesi İçin Terapi

32075görüntüleme
Gülden
Gülden 17 Ocak 18:09

Saçım döküldüğü için Ataşehir Estetica ya saç ekimi ya da başka alternatif için gittiğimde bana bayanlar için saç ekimini önermediklerini ve saçlarımın köklerinin PRP, iğneli mezo terapi, saç lazeri ve ozonlu buhar yaptırmamı tavsiye ettiler. Yaptıranlar fayda gördüğünü ve şikayet almadıklarını söyledi bayan... Bende kabul ettim ve dört seans için 2980 TL Nakit ® ödeme yaptım. İlk seansı o gün yaptılar müthiş canım yandı. Bu tedaviye başlamadan önce cilt doktoru bakmadı kan testi yapılmadı o an bunlar aklıma gelmedi sormak. Sonra Corona hastalığından ötürü 1ay gidemedim yasaklar vardı. Ben Bilecik'te oturuyorum diye aradım dedim hastalık var ücret iadesi olmaz mı 1700 TL iade yapabiliriz dediler ve izin alıp gelebilirsiniz dediler. Yaza doğru yasaklar kalktı dört seansı tamamladım ama hiç e yaramadı üstelik son seansta bile hala doktor bakmadı. Aradan zaman geçti buraya yazdım ve işim verdim iki gün sonra aradılar gelin bakalım gerekirse tekrarlarız v. S nazik bir şekilde beni ikna etti bayan... Bende şikayet i sildim. Sonra Corona oldum ve İstanbul'a gitmeye tekrar o acılı ve hastalık bakımından riskli işlemi göze alamadığımdan bayan... Yazdım. Memnun kalmadım iade istedim dönüş olmadı. Bende tekrar buraya yazma gereği duydum. Biraz faydası olsaydı şikayet etmeyecektim ama benim sorunum belki hormonal ya da başka bir şey araştırmadan bu tedaviyi uygun görmeleri beni şaşırttı. Böyle ismi olan bir yere yakıştıramadım.

Estethica Logo
Estethica19 Ocak 08:27

17116713 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

1 Yorum

Kubra
Kubra17 Haziran 00:24
 

PRP için kan testi yapılır kanininizdaki değerler iyi ise PRP sonuç verir. Değerler düşük ise vitaminlerle takviye sonra PRP bende araştırırken öğrendim yazık olmuş hem paranıza hem de umudunuza (Botoks için düşünüyordum bende ama bu tarz yerler sanırım ünlüler için iyi...)

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile