Toplam çözüm sayısı
..
Esterose ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Esterose Ücretini Ödediğim Halde Beni Yarı Yolda Bıraktı

107görüntüleme
Burcu
Burcu 23 Haziran 2021 02:19

Gebze'de devamlı gittiğim Esterose güzellik salonundan parasını ödediğim halde hizmeti alamadım. Pandemide kapanma sürecine giren güzellik salonu yapacağı işlem tarihinde kapalıydı ve açılma sonrası arayıp yeni randevu vermedi.

Bugün aradığımda da işlemin iptal olduğunu belirtti. Israrla ismini vermeyen bayan bizim sizin gibi müşteriye ihtiyacımız yok, gelmezseniz gelmeyin, paranızı geri alamazsınız, sizi aramak gibi bir sorumluluğumuz yok, kendiniz takip etseydiniz gibi konuşmalara girdi. Uzun süre işlem aldığım devamlı müşterisi olduğum halde böyle davranıyorlarsa yeni müşteriye nasıl davranırlar siz düşünün.

Size katılıyorum. Bende paramı ödediğim halde ve daha seans kontrol hakkım olduğu halde beni de yarı yolda bıraktılar. Kendilerine göre bir bahane uydurmuşlar. Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağım. Çok ayıp ettiler.

Gelişme
Gelişme

23 Haziran 2021 02:12

Hala seans ve kontrol hakkım olduğu halde, kendilerince bir bahane uydurup beni yarı yolda bıraktılar. Yapılan hareketi hiç yakıştıramadım ve Tüketici Hakları'na bildireceğim.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Melek
Melek10 Eylül 2021 19:03
 

Burcu Hanım 2015 seans almış 10 seans gelmiş 2021 de paketiniz bitmiş denilince kötü yorum yapılıyor gerçekten üzücü

Burcu
Burcu25 Eylül 2021 21:12
 

2017 Sonu aldığım paketi, 2015 yılında almışım gibi gösterip kendinizi aklamak istiyorsunuz. Hamilelik, emzirme ve pandemi dönemini göz ardı ettiniz. 12 seans + 12 kontrol aldığım paketimi tamamlamadınız. Sizleri iki cihanda da adalete havale ediyorum.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile