Toplam çözüm sayısı
..
Esterose ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Yeni karşılaştırma
ile

Esterose Parasını Ödediğim Hizmeti Alamadım!

80görüntüleme
Neslihan
Neslihan 15 Haziran 2021 11:02

Gebze'de devamlı gittiğim Esterose güzellik salonundan parasını ödediğim halde hizmeti alamadım. Pandemide kapanma sürecine giren güzellik salonu yapacağı işlem tarihinde kapalıydı ve açılma sonrası arayıp yeni randevu vermedi bugün aradığımda da işlemin iptal olduğunu belirtti. Israrla ismini vermeyen bayan bizim sizin gibi müşteriye ihtiyacımız yok, gelmezseniz gelmeyin, paranızı geri alamazsınız, sizi aramak gibi bir sorumluluğumuz yok, kendiniz takip etseydiniz gibi  konuşmalara girdi. Uzun süre işlem aldığım devamlı müşterisi olduğum halde böyle davranıyorlarsa yeni müşteriye nasıl davranırlar siz düşünün aldıkları parayı helal etmiyorum.

2 Yorum

Melek
Melek17 Ekim 2021 12:30
 

Neslihan Hanım eksik bilgi vermiş burda kendisi 2 ayda geldi 15 gün sonra kontrol seansı için gelmedi 3 ayın 20 sinde kapanma oldu 6 ayda kontrol istedi bizde maalesef deyince burda insanları yanıltma peşinde yazık ve ayıp

Neslihan
Neslihan17 Ekim 2021 12:44
 

Pandemi sürecinde ne kapandığınız bilgisi verildi ne de açıldıktan sonrada randevu İçin arandım... Daha önce gelmediğim bir randevu oldu orada da hakkınız yandı dediniz haklısınız deyip sesimi çıkarmadım ama yasal kapamadan sonra randevu tarihiniz şu güne alındı diye bilgi verilmedi. Asıl sizin yaptığınız ayıp, telefondaki uslüptan bahsetmeyeceğim bile... Benim üzerinden bir daha para kazanamayacağınız aşikar. Yazılan şikayetlerden müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğiniz de ortada.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile