29 Şubat 2016
#4992081

Essenso Mağazadan Genel Müdürlüğe Esse Kurumsallığı!  

27/022016 tarihinde Antalya Terracıty Mağazasında indirimde olan bir üründen (tanesi 24.90 TL) 2 adet alarak yaklaşık 20 dk bekledikten sonra kasada ürünün indirimde olmadığı etiketin yanlış basıldığı söylendi, ben de almaktan vazgeçtim.


Kasadaki arkadaşın kaba tavrından rahatsız olarak mağaza müdürüne şikayet etmek istedim, mağaza müdürü işlem yaptığı için bir müddet bekledim, oralı olmadığı için eşim 'Artık bizimle ilgilenecek misiniz yoksa biz etiketleri fotoğraflayıp Tüketici Hakları Mahkemesine mi başvuralım dedi. ' cümlesini tamamlamasıyla mağaza müdürünün 'Siz kimsiniz, beni şikayet edecekmiş, gerizekalıya bak sen, et bakalım hadi görelim, çıkın mağazamdan güvenlik yok mu? Atın bunları! '' nidaları eşliğinde eşimin tepkisinden çekinerek onu mağazadan çıkardım ve AVM Yönetimi ve güvenlik birimine şikayette bulundum. Genel Müdürlüğü şikayet için aradığımda telefon suratıma kapatıldı!

Tuğçe Tuğçe 489 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tuğçe24 Mart 2016

    Neredeyse 1 ay olmasına rağmen ne şahsıma ne Şikayetvar.com a bırakın özür dilemeyi cevap vermeye bile tenezzül etmeyen firma, kurumsal firma!

Ziyaretçi Yorumları