04 Haziran 2016

Esse'nin Müşteriye İade Değişim Süresinde Yaşattığı Sıkıntı!

Esse'den Konya Nova'da mağazasından aldığımız bir tost makinasını 3 gün sonra hiç açmadan iade etmek için geri götürdük, iade alamayacaklarını ve yerine ürün alabileceğimizi söylediler. Ben 15 gün koşulsuz iade hakkımız olduğunu defalarca söylememe rağmen olamayacağını söylediler.


Yerine beğendiğimiz tost makinesi ellerinde olmadığı için sipariş edecekleri ürünün gelmesinin 2 ayı bulacağını söylediler. Bizde ürün gelsin de önemli değil dedik ama bu tuhaf bekleme süresini genel merkezlerini arayıp sorduğum da böyle bir şey olmadığını 1 hafta da ürün temininin yapılacağını söylediler...


Aradan 1 ayı aşkın zaman geçti ne ürün hala elimize ulaşmadığı gibi bir de firma bize gayriciddi bir tavırla ürünü sormak için aradığımız da; yok unuttuk, yok kırık geldi, yeniden sipariş ettik filan diyerek saçma sapan davranmaya devam etmektedir.

Esra 748 Okunma

Cevaplar

  • Esra04 Haziran 2016

    Kaç kere çağrı merkeziyle ve bayii ile görüşülmüştür. Çağrı merkezi bayiiye yönlendiriyor ama bayiiden bir sonuç çıkmamaktadır. Elimize ne ürün geçebildi ne de bir geri dönüş oldu bununla ilgili. 1 ay geçmesine rağmen bir tost makinasını temini bir bayii tarafından yapılamıyorsa bu düşündürücü bir durumdur...

  • Esse Temsilcisi04 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön