09 Eylül 2013 #2001185

Esse Ürün İle İlgili Bilgi Alamadım!

Esse 212 mağazasından WMF pad kahve makinası aldım. Ancak ürünün kahve türünün özelliği ve bulunamaması sebebiyle ürünü satmadan evvel yardımcı olacaklarını beyan eden temsilciler ürünü almaya gittiğimde sattıkları ürüne ait malzemelerin nerede bulunabileceğini bilmediklerini söyledi.


Ürüne ait Türkçe bir kullanma kılavuzu yoktu. Durumu belirterek çözümlenmesini istediğimde mail adresime yollayacaklarını söylediler ancak bu kadar zaman geçmesine karşılık hala kullanma kılavuzunu elde edebilmiş değilim. Teknik servise ulaşmak istedim ancak o da yok ve bilmiyorlar! Genel merkeze mail attım ve aradım hala geri dönmediler! Tüketici kanununa aykırı davranıyorlar, mahkemeye vereceğim!

Gökhan 151 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

  • Gökhan12 Eylül 2013

    İşte bu kadar ucuz bir firma..! Cevap bile vermiyorlar ve müşterilerini hiçe sayıyorlar bundan sonra hiçbir tanıdığıma bu mağazadan alışveriş yaptırmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön