20 Ocak 2014 #2244618

Esse Ürün İadesi Almıyor

19/01/14 günü Palladium AVM Esse mağazasından 18/01/14 günü almış olduğum Arzum ekmek kızartma makinesini, faturasıyla birlikte kutu açılmamış bir şekilde iade etmek istediğimi, mağaza müdürü olan Y*** B*** isimli şahsa bildirdim. Mağaza müdür olan bu şahısta ürünü iade edemediklerini; başka ürünle değiştirebileceğini söyledi.


Esse Mağaza müdürü Y*** B*** isimli şahıs bana bağırmaya "kapıya çık kapıda hallederiz" şeklinde konuşarak hakaretlerine mağaza içinde devam etti. Yasal süreç dahilinde hiçbir sebep göstermeksizin iade hakkı 7 gün süreli tarafımda saklı olduğunun bilincindeyim. Esse mağazalarından ve mağaza müdüründen şikayetçi olarak dava sürecim başlatılmıştır.

Mustafa 405 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Ocak 2014

    Konuyla ilgili hem müşteri hizmetlerine hem kurumsal hizmetlerine mail atmama , şikayet kaydı açmama , ihtarname çekmeme rağmen zahmet edip cevap verme lüksünde bile bulunmuyorlar. Bundan sonra tüketici haklarından görüşürüz.

  • Esse Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön