13 Ağustos 2015

Esse Sorunlu Kapak ve Ayıplı Malı Övme!

10/07/2015 Nişantaşı Esse Mağazası'ndan 600 (599) TL'ye mağaza görevlisinin anlatmakla bitiremediği uçak motoruna sahip, meyve posasının ayrı hazneye atılmadığı için aynı yerde defalarca sıktığı için posanın kuru çıktığını, Fransız ürünü olan bu katı meyve sıkacağının piyasadaki meyve sıkacaklarından çok iyi olduğunu söyleyerek sattığı ürünü alıp evde sıktığımda tam bir hayal kırıklığı yaşadım.


Sıkarken kapağının durmadan açılması ve posanın sulu çıktığını gördüğümde mağazayı aradım ve durumu anlattım. Geri gönderin diyerek istedikleri ürünü sorunu yok diyerek ve bütün katı meyve sıkacakları böyledir diyerek iadeyi kabul etmediler. Müşteri hizmetlerine ise hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Ayşe 331 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe26 Ekim 2015

  Ili gün önce nişantaşı Esse 4 aydır sorun yok kapağı sağlam diyerek beklettikleri katı meyve sıkacağının kapağının değiştirildiğini söyledi. 4 aydır sorun yok diyerek neden beklettiniz o halde? Kupkuru çıkar dediğiniz posayı elimle sıktığımda şırıl şırıl akan suya ne demeli? Bunun içinde bir 4 ay daha mı bekleteceksiniz? Bumu piyasanın en iyisi? Doğru fiyat olarak (600) piyasanın en iyisi! Siz dalgamı geçiyorsunuz? Bu nasıl bir ticari anlayış? O kadar çok şikayet var ki Esse'den ürün almadan önce kırk kere düşünmek gerek. Yoksa sonrasında süründürürler sizi.

 • Ayşe10 Ekim 2015

  Esse duyuyor musun oradamısın! Beş para etmez bir katı meyve sıkacağını yanında çözüm üretmeden 3 aydır tuttuğu gibi 600₺ paramında üzerine yattı. Bu ne vurdumduymazlık! Yeter! Hakkımı asla helal etmediğim gibi, iki elim de yakanızda olacak. 3 aydır ürün yanınızda. Sayın şikayet var yetkilileri; lütfen bu konuda biz mağdur insanlara daha etkili çözümler sunar mısınız?

 • Ayşe18 Eylül 2015

  2 aydır herhangi bir çözüm üretilmiş değil. Küçük kızım için acilen aldığım üründen ne istifade edebilmekteyim ne de başka bir ürün alabilmekteyim. Esse firmasının sorumsuz ve umursamaz davranışı karşısında ürüne verdiğim 600 liramı çöpe atmış gibiyim. Firmadan ricam, mağduriyetimin bir an önce giderilip, bedel iadesinin yapılması.

 • Ayşe20 Ağustos 2015

  Hala müşteri hizmetlerinden ve Esse firmasından çözüme yönelik bir cevap almış değilim. Müşteri hizmetlerine ise hala ulaşılamıyor.

 • Esse Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön