04 Nisan 2014

Esse Personeli Satış İçin Yanıltıyor

29 mart 2014 tarihinde mersin forum Esse mağazasından essenso marka inox kırmızı turbo fırın aldım. Ürün indirimdeydi ve mağazadaki elemanın ''ürünü 2 gün deneyin,memnun kalmazsanız getirin iade edin''diye garanti vermesi üzerine çok cazip görünen bu fırını aldım.


Ürünü denedim. Sonuç: börek 1 saatte pişti ve 1 saat tuttuğum kekin içi pişmedi. Bunun üzerine 2.gün mağazayı aradım ve iade etmek istediğimi söyledim. Mağaza müdürü iade alamayacaklarını, ilk kullanımda böyle olabileceğini kullandıkça düzeleceğini iddia etti. Mağazadaki elemanın iade edebileceğimi söylediğinden bahsettim. Öyle bir şey olamayacağını, elemanın böyle bir şey söylemeyeceğini iddia etti.

Bilge 1.137 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi15 Nisan 2014

    Merhaba, üründe bahsettiğiniz gibi bir durum varsa doğru ayarlar seçilmemiş olabilir. Bu durumda kullanma kılavuzunu dikkatlice okumanızı ve gereken talimatlara uymanızı rica ederiz. Talimatlara uymanıza rağmen sorun yaşıyorsanız; üründe meydana gelen bir arıza durumu olabilir. Bu arıza durumuna Mağaza personeli ya da tüketici teşhis koyamayacağından ürünü yetkili servisin görmesi gerekmektedir. Yaygın servis ağımız sayesinde size en yakın servisten de destek alabilirsiniz. Çözüme ulaştıramadığınız bir problemle karşılaşırsanız lütfen 444 14 08 üzerinden bizimle iletişime geçiniz. İlginize teşekkür ederiz. Esse İletişim Takımı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön