04 Nisan 2013 #1723937

Esse Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

Esse den Bialetti marka kahve makinası aldım. Makina derken ocak üstü döküm bir ev aleti, 130 tl civarında da bir bedel ödedim. Makinanın 2. kez plastik parçası bozuldu. Yenisini satın almak istiyorum ancak Esse müşteri hizmetlerine 3 gündür ulaşmaya çalışıyorum, telefonu kesinlikle açmıyorlar.


Esse genel müdürlüğü de aradım sekreter not aldı sizi 24 saat içinde ararlar dedi ama, maalesef. Müşteri hizmetleri 5. sıradasınız diyor, sırayla 1 e geliyorsun sanıyorsun ki seninle de görüşecekler, telefon kapanıyor. Zaten aynı parça için daha önce de sorduğumda satmıyoruz demişlerdi. Hem ürünü satıyorlar, bozulunca yedek parçası yok. Nasıl bir hizmettir nasıl bir servistir anlamış değilim.

Bogac 92 Okunma

Cevaplar

  • Bogac18 Nisan 2013

    şaka gibi bir cevap açıkçası, cevap vermiyoruz da demiyorlar ayıp denen birşey var... ürün satarken iyi, muhatap arayınca berbat. burası 3. dünya ülkesi değil, bir ürün getiriyorsan parçasını 10 yıl tedarik etmek zorundasın yoksa katlanırsın cezasına. ticaret odasına da her yere şikayet edeceğim.

  • Bogac18 Nisan 2013

    hala arıyorum, telefon kesinlikle açılmıyor, otomatik cevap verilmiş. kimse muhatap dahi olmuyor, beni kimse de aramadı. hakkımı tüketici mahkemesinde aramayı düşünüyorum.

  • Esse Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön