25 Eylül 2014

Esse Kullanılmış Mal Satışı Yapıyor İadesini Zorlaştırıyor!

Ankara Panora Esse'den 13 Ağustos'ta kek kalıbı ve blender alıp hediye götürdüm.Hediye ettiğim kişi kek kalıbını açınca kullanılmış olduğunu fark etti.Kenarları da paslı idi çok sinirlendim ve o akşam Esse'yi aradım durumu anlattım getirin iade alalım dediler.Kredi kartı ile almıştım.İki ürünü de 15 gün içinde fişi ile iade ettim.Merkezden sorun çıkar ikisini de alırsak dediler.Ben kullanılmış ürün alıp hediye götürünce ve 2. defa taa oralara götürüp mağdur olunca sorun çıkarmıyorum da siz ne sorunu çıkarıyorsunuz dedim (kullanılıp yeniden etiketlenmiş).Siz bırakın biz hallederiz dediler.Bırakıp geldim bu ay ekstrede iade yoktu.Aradım merkez yapacak dediler.Hem mağdur edilip hemde niye uğraştırılıyorum?

Zehra 1.187 Okunma

Cevaplar

 • Zehra27 Ağustos 2015

  Tınnn

 • Zehra27 Ağustos 2015

  Şimdi nerdedir acep ne parasını ne kendisini geri alabildiğim ürünler?

 • Zehra24 Ocak 2015

  Neyse 1130 kişi aydınlanmış en azından.

 • Zehra30 Ekim 2014

  ben zaten kaç kere ulaştım.yaptığınız o kadar sinir bozucu ki.hata yapıyorsunuz ben yine ılımlı davranıp ayağınıza kadar geliyorum.kaç kere arayıp durumu anlatıyorum.zaten ilgisi olanların bilgisi olduğu konuda neyi çözemediniz anlamadım.neyse herkes bir gün hesap verecek.ben sayenizde kredi kartımı bile iptal ettiriyorum.

 • Zehra17 Ekim 2014

  keşke birazda siz hassas davransanız.

 • Esse Temsilcisi14 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön