07 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1783260

Esse İade ve Değişimde Zorluk Çıkaran ,Cevap Vermeyen Müşteri Hizmetleri!

Tencere takımı aldık kabarmalar meydana geldi iadede zorluk yaşadık. Aynı ürün tekrar kabardı bu sefer döktükleri faturada oradan kaynaklı problem çıktı ve yine iadede zorluk, müşteri hizmetlerini 1 hafta boyunca aradım telefona bakan yok . 1 haftanın sonunda biriyle görüştüm ve aradan 1 haftadan fazla zaman geçti hala dönen yok.


Bu nasıl bir müşteri hizmetleri hala anlamıyorum. İnternet adresinden mail adresi alıp mail attım belki yöneticilerden biri görürde ne oluyoruz der dedim ama ondanda birşey çıkmadı. Bir daha asla Esse den çöp bile almam ve gördüğüm kadarıyla çok fazla şikayet var, zaten çözülmezse tüketici derneğine gideceğim.

Sibel Sibel 137 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler