28 Temmuz 2015

Esse Değişim Yapmama Sorunu ve İlgisiz Personel!

İzmir Alsancak şubesinde 27.07.2015 tarihi saat 18:16'da ürün değiştirmek için gittiğimde kasada bulunan bayan eleman değişim işlemi yapamayacağını, bilmediğini! Değişimden anlayan kişinin doktorda olduğunu ve gelmeyeceğini söyledi. Daha önce de geldiğimi sistem olmadığını, şimdi de değişimin son günü olduğunu belirtip nasıl yapıldığını sormasını istediğimde bir iki günden bir şey olmaz diyerek kasa elemanı olmadığını kesinlikle yapmayacağını söyledi.


Egepark ve Forum şubeleri bayi olduğu için değişim yapmıyor. Bir aydır koca tencere setiyle Esse dolaşıyorum. Tüm elemanları ilgisiz şimdi de keyfi olarak yapmadığını söyleyen bir eleman çıkıyor! Daha çok müşteri kaybederler bu rahatlıkla!

Emine 682 Okunma

Cevaplar

  • Emine31 Temmuz 2015

    Şikayetime hiçbir dönüş yapmadan sadece her yerden ulaşabileceğim müşteri hizmetleri numarasını vererek yardımcı olan Esse'ye teşekkür ederim gerçekten çok faydası oldu gerçek müşteri memnuniyeti de budur zaten!

  • Esse Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

  • Emine28 Temmuz 2015

    27.06.2015 tarihinde satın alınan ve 27.07.2015 tarihine kadar değiştiremediğimiz Esse Cookware Setin 5 Esse mağazası dolaştıktan sonra değişim kartı yazılırken tencere seti olarak değil robot olarak kaydedildiğini öğreniyoruz ve sonuç:değişim yapamıyoruz! Şimdi bayi olan Forum Bornova mağazasındaki personelin hatasını neden müşteri çekiyor? Mağazada tesadüfen karşılaştığımız bizimle birlikte bir forum mağduru daha vardı böyle sorunlu bir mağaza bayi olurken müşteriler neden düşünülmüyor ve mağdur ediliyor. Bir de bunu marka olmuş büyük bir firma yapıyor. Tüketici hakem heyetine kadar başvuracağım, kimseye tavsiye etmeyeceğim ve böyle sorunlar yaşadığım tek marka!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön