06 Mayıs 2013 #1779300

Esse Değişim Yapılmıyor!

Esse den dökme demir tencere aldım elde son derece özenli yıkayarak kullandım sanırım 5-6 kullanım sonrası tabanda kabarma ve dökülme farkettim. Esse ye durumu bildirdik ve birebir değişimi uygundur şeklinde mail gönderdiler.


Fakat mağazada ürün bulunmadığı için değişim yapılamadı. Yaklaşık 6-7 aydır değişim bekliyorum. konuyla ilgili müşteri hizmetlerini arıyoruz cevap veren yok. Mağaza müdürü sürekli değiştiği için her seferinde yeni gelen mağaza müdürüne olayı anlattıp ilgilenmesini rica ediyoruz ama ne ilgilenen var ne bir cevap. Sürekli ürün bekleniyor yanıtı.

Hayriye 94 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön