31 Ağustos 2015

Esse Defolu Kalitesiz Yemek Takımını İade Etmiyor!

Brandium M-dan aldığımız 799 TL'yemek takımının üzerindeki boyalar ilk yıkamadan sonra çıktı. Daha sonra kontrol ettiğimizde tabaktaki çizgilerin bazı kısımları elle silindiği zaman bile çıkıyordu. Mağazaya önce fotoğraf, sonra bir-kaç tabağı mağazaya getirmemizi istediler. Uzun süre sonra arayıp yemek takımının aynısından stokta kalmadığını, ama başka bir ürünle değiştirebileceğimizi söylediler ve ürünü mağazaya getirmemizi istediler! Eşim o ağır kolileri mağazanıza getirdi, ama böyle iade alamadıklarını, karşılığında ne para ne değişim faturası veremediklerini, daha fazlası, iadeyi yalnız karşılığında istediğimiz ürünü seçip alacağımız gün iade edebileceğimizi söylediler.

Sevinc 404 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

  • Sevinc30 Ağustos 2015

    Ne yapmamız lazım? Şu an mağazanızda 799 TL'ye bir yemek takımı yok. Aynı seriden olanlar bile daha pahalı. Üstelik fiyat 100-200 TL'değil, bir günde o kadar parayı ödeyip de almak istediğimiz başka bir şey yok. İhtiyacımız olan y. Takımı sadece. Bir tüketici ve müşteriniz olarak bu konuda çok mağdur durumdayız.  Eşim götürdüğü kolileri tekrar eve getirmiş, ne zamandır mağazalarınıza bakıyorum değiştirecek bir ürün bulamıyorum. Yeni takimların gelesi yok, eskiler de hem daha pahalı, zaten aynı seri olduğu için kalitesine şüpheediyorum. Nakit ödediğimiz paranın iadesini ve ya değişim kartı talep ediyoruz, daha sonra istediğimiz zaman, istediğimiz kadarını kullanmak istiyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön