12 Şubat 2014 #2290895

Esse Bir Daha Alışveriş Yapmam!

Burada yazacaklarımda kesinlikle bir abartı yoktur. 600 tl verip sağlıklı diye aldığım Essenso tencere setimin cam kapağı pişmekte olan tencereye kapatır kapatmaz tuz buz oldu. Eskişehir' de ki yetkili satıcıya gidip sorduğumda, sıkılmadan bunun normal olduğunu, o zaman almasaydınız gibi ifadelerle, yenisini almam gerektiğini ve 28 tl olduğunu söylediler.


Madem böyle kalitesiz bir ürünsünüz, neden bu kadar pahalısınız. Cam tencereler bile ateşe dayanaklı iken sizin kapağınız bu kadar mı adi olur. Tuz buz olan camın parçaları yemeğin içine dökülerek hepsinin çöpe gitmesine neden oldu. Marka gibi yetkili satıcısı ve personeli de işe yaramaz. Müşteriye böyle bir yaklaşım olur mu?

Salih 604 Okunma

Cevaplar

  • Salih06 Mart 2014

    Bir daha asla...

  • Esse Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 08:30 - 17:30 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön