16 Nisan 2013 #1747006

Esse Ayıplı Ürün Sattıklarını Kabul Etmiyorlar!

Esse Nautilus mağazasından bir seramik tava takımı aldım, ilk kullanımımda en büyük boy tavanın dışı boydan boya çizildi, yıllardır kullanıyormuşum gibi eskidi. ürünü iade etmek istedim ancak Esse sattığı malın ayıplı olduğunu düşünmediği için paramı geri vermiyor. Aynı ürünü yenisiyle değiştirmeyi kabul ediyor ancak paramı geri vermiyor. Üründen de markadan da soğudum, böyle bir sorun yaşayana kadar Esse'yi çok profesyonel bir mağaza zannediyordum. Ne satın aldığım mağaza, ne genel 444lü numarlarından alt düzeyde çalışanlar hariç hiçkimse ile muhattap olamadım. Ürünüm madem ayıplı değil, neden yenisiyle değiştirmeyi kabul ediyorlar? Ayıplıysa neden paramı geri vermiyorlar?

Bernaz 115 Okunma

Cevaplar

  • Bernaz01 Mayıs 2013

    bana tüketici hakem heyetine gitmekten başka çare bırakmadınız. şikayetimi ilettim, resmi yollardan başvurduğum için paramı iade etmek zorunda kalacaksınız. sizin gibi profesyonellikten uzak bir firmadan da alışveriş yapmaması için bütün çevremi sosyal paylaşım sitelerini bilgilendiriyorum.

  • Bernaz18 Nisan 2013

    müşteri hizmetlerinizle şikayetimi yazmadan önce görüştüm. paramı iade etmiyorlar. param iade edilecek mi lütfen onu söyleyin bana.

  • Esse Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön