13 Şubat 2013

Esse Ayıplı Olduğunu Kabul Ettiği Semaverini İade Almıyor!

13.01.2013 tarihinde Ankara-Antares Esse Mağazası’ndan - bir semaver aldım. Semaveri açtığımda dış yüzeyinde üç yerde kusur gördük. Hiç kullanmadan bir hafta sonra aldığım yere götürdüm.Üç kusuru da görüp kabul ettiler ve değiştirebileceklerini söylediler.Ben ise kabul etmeyerek bu ayıplı ürünü iade etmek istediğimi ifade ettim.


Yetkilerinin olmadığını söyleyerek iade almadılar ve Esse müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Halbuki müşterinin kanunen koşulsuz iade hakkı var. Bunu bilmemeleri ise düşünülemez. Müşteri Hizmetleri ise. "mağazayla görüşeceğiz-görüştük-neden iade almadılar" vb. şeklinde bizi oyalıyor. Sonunda pes ederek durumu Tüketici Hakem Heyeti'ne girmeye karara verdim.

Gündüz 205 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

  • Gündüz23 Şubat 2013

    Hayır..Maalesef hiç bir sonuç alamadım. Neredeyse bir aya yakın beni oyaladılar. Defalarca aradım.Sonuçta pes ederek Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum.

  • Gündüz13 Şubat 2013

    Son satırdaki "girmeye" ifadesini "götürmeye" olarak değiştirebilir misiniz? Teşekkürler..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön