25 Ocak 2014 #2255726

Esse Ayıplı Malını Özür Dileyip Geri Alma Yerine Müşteriye Zorluk Çıkarıyor!

2013 ekim ayında Marmara Forum Esse mağazasından biri hediye olmak üzere 2 adet içi telli kızartma tenceresi satın aldım. İkinci kullanım sonrasında tencerenin kullanımının iyi olmadığını aynı zamanda önemli bir husus olan içindeki telin paslandığını fark ettim. Hediye olarak aldığım tencereninde aynı şekilde paslandığını üzülerek öğrendim.


Her iki tencereyi alarak satın aldığım mağazaya geri götürdüm. Mağaza müdürü kredi kartıyla alışveriş yaptığım için benden 4 ay öncesine ait slipi getirmemi olmadığı takdirde kesinlikle para iadesi yapmayacağını, mağazadan iade ürünleri bedeli karşılığında başka bir ürün almam gerektiğini söyledi.


Ürün almak istemediğimi beyan etmeme rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmadıkları halde bir de ayıplı ürünlerini geri aldıkları için 'bakın yine size yardımcı oluyoruz' deyip beni minnet altına almaya çalıştılar. Bugünden itibaren hiçbir şekilde Esse mağazasından ürün almayacağım gibi karşılaştığım insanlara da mağazanın ürünlerinin ne kadar kalitesiz olduğunu can-ı gönülden anlatacağım. Ben böyle bir uygulamayı hiçbir firmada görmedim.

Halide 307 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön