29 Mart 2013

Esse Ayıplı Malını Değiştirmedi!

2012 Ağustos ayında Metrocity Esse'den bir tencere aldık. Uzun süre kutusunda kapalı halde duran tencereyi eşim geçen ay kullanmak için çıkardığında tencerenin yamuk olduğunu ve bu nedenle kapağının tam oturmadığını fark ettik.


Değişim için aldığımız şubeye gittiğimizde, tencerenin kullanılmadığını beyan etmemize rağmen, görevli personel iade veya onarım yapamayacaklarını, bize vereceği bir irtibat numarasına derdimizi anlatmamız gerektiğini belirtti. Satılan mal ile ilgili hiçbir inceleme yapmadan, iki yıllık garantiye ve bayinin bu konuda yetki sahibi olmasına rağmen, durumu kullanım kusuru gibi gösteren bir belge düzenleyerek değişim yapmayı reddetti.

Hakan 128 Okunma

Cevaplar

  • Hakan18 Nisan 2013

    Aradan yirmi gün geçti ve hala firma benimle irtibat kurmuş değil. Ne süreç ne de sonuç ile ilgili bir bilgilendirme almış değilim.

  • Hakan09 Nisan 2013

    Aradan on gün geçmesine karşın ESSE Müşteri Hizmetleri benimle herhangi bir irtibatta bulunmamıştır. Şikayetime ilgili herhangi bir sürecin yürütüldüğüne ilişkin ciddi şüphelerim var.

  • Esse Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön