Esse Yemek Takımının Kalitesi Faklı!

Filiz Ö. |

Mağazada gördüğüm "Ordelia Gold" yemek takımını satın aldığımda, kasadakiler ürünü kargo ile adrese teslim edeceklerini söylediler. Ancak eve gelen yemek takımının şekil aynı fakat mağazadaki incecik porselenden değil, daha kalın bir malzemeden olduğunu fark ettim.

Esse'ye güvenim sarsıldı. Müşteri Hizmetleri - Mağaza ve Satış bölümlerine ürünü iade etmek istediğimi bildirdim. Ürünü değiştirmeyi kabul ediyorlar. İnternet sayfasında bulunan "iade şartları" bölümünde 14 gün için koşulsuz iade hakkımız olduğu söyleniyor. Ancak bunun internet alımlarında geçerli olduğu, mağaza alımlarında "iade hakkı olmadığı" belirtildi. Hem yanlış ürün - hem iade yok.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Filiz Ö.
  03 Aralık
  17:03

  Ben ürünü kasada teslim alıyor olsaydım, üründeki farkı görür itiraz ederdim. Kargo ile teslim ettiğiniz bir üründe ancak teslimden sonra sorunu fark edebilirim. İnternetten alınan bir ürünün sürecinden hiçbir farkı yok. Bu nedenle internet satın alımı gibi işlem görerek iade hakkımı kullanmak istiyorum.

 • 03 Aralık
  16:59

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.