Esse Waffle Makinesi İşlevini Yapmıyor!

Osman Ö. |

Esse'den bir waffle makinası aldık. Makina güya hem tost makinası hemde waffle makinası. Ama hiç birini yapmıyor, yapamıyor. Ayrı ayrı aparatları var. Defalarca denememize rağmen makina waffle pişirmiyor. Hamur koyduğunuz gibi bembeyaz duruyor. Normalde 4-5 dakikada pişmesi gereken waffle, 15 dakika makinada duruyor ama banamısın demiyor.

Satın aldığımız mağazaya gittik, servisine götürün dedi. Zaten mağaza çalışanları için bu durum çok normal olmuş ürününüz çalışmıyor dediğinizde, aa nasıl olur, emin misiniz gibi herhangi bir tepki, bir şaşırma falan yok. Cevap kısa ve net: Servise gidin. Hani özür dileriz sizi mağdur ettik kusura bakmayın gibi bir şey yok.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ö.
  13 Nisan
  10:39

  Ben hayatım boyunca Esse gibi gayrı ciddi bir firma görmedim. Pazarcılar, işportacılar bile sattıkları malın arkasında dururlar, müşteri memnuniyetine özen gösterir. Ama Esse'de maalesef bunların hiç biri yok. Sattıkları malların dandik olduğunu bildikleri için ne arıyorlar nede soruyorlar. Kesinlikle hiç bir telefona ve maile cevap vermiyorlar. Ürünleri çalışmıyor. Bende firmayı kaymakamlığa şikayet ettim. Buradan tüm tüketicilere tavsiyem kesinlikle Esse'den alış-veriş yapmayın. Malları çok kalitesiz.

 • 11 Mart
  17:35

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Osman Ö.
  11 Mart
  16:00

  Servis bir şeyi yok diyor, mağaza, servis bir şeyi yok diyorsa biz değiştiremeyiz diyor, ama makina çalışmıyor. Esse'de hizmet malı satana kadarmış. Kaç defa aradım e-mail attım ama bir Allah2ın kulu arayıp sormuyor. Pazarcılar, işportacılar bile malına sahip çıkar, arkasında durur. ama bu ESSE'de maalesef yok. Ben Esse'yi kurumsal bir firma zannetmiştim ama çok yanılmışım. Şimdi her ortamda esse'nin bu tutum ve tavrını, mallarının kalitesilziğini anlatıyorum, yayıyorum. Ben mağdur oldum başkaları mağdur olmasın. Facebookta twitterda tüm sosyal ağlarda konuyu hergün gündemde tutuyorum.