29 Mart 2013

Esse Ürünlerinin Arkasında Durmuyor,Müşteri İlişkileri Kötü!

ESSE mağazasından Eylül 2012'de Schaffer'ın kahvaltı takımını aldım, personel kutunun içini kontrol edip her şeyin sağlam olduğunu iddia etti. Ancak eve gelince fincanın ve 4 fincan altlığının kırık olduğunu bildirdim. Defalarca gitmeme, mail göndermeme ve aramama rağmen hiçbir şey yapılmadı.

Genel merkezini de aradım, dalga geçer gibi telefon numaramı aldılar ve aramadılar. Takımımı doğru dürüst kullanamadım. bundan sonra alacağınız şeyi mutlaka siz konrtol edin ve müşteri ilişkilerine de kesinlikle güvenmeyin. Ne maillere dönüyorlar, ne arıyorlar, telefon numaranızını alıyorlar ama. Satıldıktan sonra ürünlerinin arkasında değiller. Çok pişman oldum.

Meltem 90 Okunma

Cevaplar

  • Meltem21 Mayıs 2013

    halen sorunuma çözüm bulunmadı.

  • Meltem16 Nisan 2013

    Beni aramadılar. DAha önce müşteri hizmetlerini aradım, dalga geçer gibi telefon numaramı aldılar, arayacaklarını söylediler. aRamadılar. internette ürünleriyle ve müşteri hizmetlerinin rezilliğiyle ilgili bir sürü şikayet var. Buradan bir şey almaya korkuyorum artık!!!

  • Esse Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön