Esse Ürünlerinin Arkasında Durmuyor,Müşteri İlişkileri Kötü!

Meltem Uzun A. |

ESSE mağazasından Eylül 2012'de Schaffer'ın kahvaltı takımını aldım, personel kutunun içini kontrol edip her şeyin sağlam olduğunu iddia etti. Ancak eve gelince fincanın ve 4 fincan altlığının kırık olduğunu bildirdim. Defalarca gitmeme, mail göndermeme ve aramama rağmen hiçbir şey yapılmadı.

Genel merkezini de aradım, dalga geçer gibi telefon numaramı aldılar ve aramadılar. Takımımı doğru dürüst kullanamadım. bundan sonra alacağınız şeyi mutlaka siz konrtol edin ve müşteri ilişkilerine de kesinlikle güvenmeyin. Ne maillere dönüyorlar, ne arıyorlar, telefon numaranızını alıyorlar ama. Satıldıktan sonra ürünlerinin arkasında değiller. Çok pişman oldum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meltem Uzun A.
  21 Mayıs
  22:35

  halen sorunuma çözüm bulunmadı.

 • Meltem Uzun A.
  16 Nisan
  23:36

  Beni aramadılar. DAha önce müşteri hizmetlerini aradım, dalga geçer gibi telefon numaramı aldılar, arayacaklarını söylediler. aRamadılar. internette ürünleriyle ve müşteri hizmetlerinin rezilliğiyle ilgili bir sürü şikayet var. Buradan bir şey almaya korkuyorum artık!!!

 • 10 Nisan
  11:24

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08