22 Nisan 2013

Esse Ürün Tam Bir Fiyasko!

Daha önce yaşadığım raclette deneyimlerine dayanaraktan Esse'den almış olduğum 150029032 kodlu ürün tamamen bir fiyasko çıktı. Üst bölüm olan ızgarası çok iyi çalışmasına rağmen küreklerine koyulan ve alt bölümde bulunan ızgarası çalışmıyor demeyi yeğlerdim keza alt bölüm için ızgara bile yok! Bunu tasarlayan mühendisler akabinde denemesini yapmışlar mı acaba? Kaşıklarına ne koyduysak aynı soğuklukta geri aldık. Bakalım iadesini gerçekleştirebilecekler mi? Burda da fiyasko olursa Esse benim için bitmiştir.

Meltem 624 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

  • Meltem23 Nisan 2013

    Beylikdüzü 5M Migros'taki mağazada param geri ödenmedi ama başka bir ürünle değişimi gerçekleştirildi. Kendileri de ürünlerinin sorunlu olduğunu biliyor olsa gerek hiç bir itiraz olmadı. Ürünün raclette olarak satılmaması gerekiyor. Ağır döküm bir ızgara, raclette beklentisi olanlara kesinlikle tavsiye etmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön