09 Haziran 2015

Esse Ürün Ödemesini Yaptığım Halde Sepetimdeki Ürünler İptal Edildi.

04.06.2015 tarihinde sipariş verip 06.06.15 tarihinde ATM'den kartsız olarak ödemesini yaptığım siparişlerimin durumu'ürün iade sürecinde' şeklinde görünüyor. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmadı, aksine dövmekten beter ettiler. Konu hakkında bilgimiz yok yapabileceğimiz birşey yok falan telefon yüzüme kapatıldı.

Defalarca aradığım hatlar sürekli meşgule düşüyor tüm departman aramama rağmen ulaşabildiğim bir numara yok. Konu hakkında bilgi ya da yardım alabileceğim bir muhatap bulamadım kendime. Saatlerdir aradığım tüm numaralar cevap vermiyor. Siparişlerim neden iptal edildi, yaptığım ödeme bana nasıl iade edilecek? Bu soruların cevabını bana kim verecek?

Melek 460 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi15 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 08:30 - 17:30 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön