29 Ağustos 2016

Esse Ürün İadesi Ve Personel Tavrı!

14.08.16 tarihinde Esse'nin Bağlarbaşı C** A** adına kayıtlı mağazasından bir çatal bıçak takımı aldım. Eve gelince ürünün servis takımlarının kullanışlı olmadığını gördüm. Geri götürdüm, dükkanda başka model olmadığından iade etmek istedim. Son derece kaba bir tavırla ürünü almayacaklarını belirttiler. İade almayacaklarına dair yazılı bir beyan istedim vermediler. İade almamalarının sebebi ürünü beğenerek almış olmammış.

Başka model olsa değiştireyim ama o da yok. Yardımcı olmamak için gerçekten ellerinden geleni yaptılar. En son dedim ki tamam çek verin ben başka mağazanıza bakayım, onu da kabul etmediler. Değiştirme sadece kendi mağazalarında oluyormuş. Son derece kaba, müşteri memnuniyeti umurlarında bile değil. Mecburen dükkanda yerine eşdeğer bir şey bulamadığımdan beğenmediğim bir çatal bıçak takımımız oldu.

Özlen 968 Okunma

Cevaplar

  • Özlen30 Ağustos 2016

    Bayiniz benim yasak hakkım olan tüketiciyi koruma kanunu 18.maddesine göre cayma hakkımı kullanmama engel olarak yasaları çiğnemiştir. Bu konudaki alacağınız önlem nedir? Gerçekten merak ediyorum.

  • Esse Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Sayın Özlen B. Esse mağazaları olarak hizmet anlayışımız ve mağazacılık felsefemiz gereği tüm çalışanlarımız da odak noktamız müşteridir. Bir kurumun başarısını en iyi ölçebilen ve takdir edebilen her zaman müşterileri olmuştur. Kıymetli vaktinizi ayırarak yazdığınız mektubunuz için teşekkür ederiz. Müşterilerimiz için değer yaratmak adına hayata geçirdiğimiz çalışmaların,sizin tarafınızdan takdiri ve eleştirileri bizi onurlandırır ve daha iyisini yapmak adına güç verir. Bu anlamda mağazamızda yaşanan tatsızlık adına özür diler, gerekli önlemleri en kısa sürede aldığımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Esse Müşteri Hizmetleri 0850 502 3773

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön