Esse Tost Makinesi Yandı.

Melike Yaramaz Y. |

05.06.2016 Pazar günü Esse mağazasından %50+ %20 indirimden bir tost makinesi aldım. Eve gittim. Kullanmak için elektrik fişine taktım ve tost makinesinin iç rezidans bölümü alev aldı. Öyle büyük bir alevdi ki söndürmek için çok çaba sarf ettim. Mutfak dolaplarıma sıçramadı ve büyük bir yangın olmadığı için şükür ediyorum.

Bugün yani 11.05.2016 Cumartesi saat 19:20'de Maltepe Park içindeki Esse mağazasına iade için getirdim fakat iade alamıyorlarmış söylediler. Bunu esefle karşılıyorum. Ürünü aldığım 5 gün olmuş. Elektrikli ürünlerinde iade olmuyormuş. Teknik servise götürüp rapor alıp vs. yapılması gerekiyormuş.

Tüketici olarak 7 gün içinde koşulsuz şartsız iade olabileceğini söylememe rağmen mağaza müdür yardımcısı olarak karşımıza gelen kişi aynen beni daha çok çözümsüzlüğe sürükledi. Şikayetim var. Ürünü bırakıp mağazadan çıktım. Yetkilere ulaşamıyorum. Bir telefon bile vermiyorlar.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.