Esse Termosun İlk Kullanımda Kulpu Koptu.

Sibel E. |

16.05.2015'da Esse Küçükyalı şubesinden bir termos aldık. Aldığımız shafer marka termosun ilk kullanımda kulpu koptu. Bunun üzerine daha önce alırkende sorduğumuz garanti kapsamında (2 yıl olduğu söylendi) fatura ile tekrar bugün mağazaya götürdüğümüzde orada görevli U*** beyin hiç umursamayan tavrı ve üslubu ile karşılaşarak " benim yapacağım bir şey yok, bir tamirci bulamadınız mı" şeklinde hiçte uygun olmayan söylemi sizin gibi istisna bir kuruma yakışmamasıdır.

Biz tüketici olarak zor şartlarda kazandığımız alın terimiz ile kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün olduğunu düşündüğümüz termosun yine kaliteden ödün vermediğini düşündüğümüz Esse mağazası tarafından sahip çıkılmasıdır.

Etiketler :

Bayi Personel Kapak - Conta - Kulp sorunu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel E.
  08 Mayıs
  10:06

  15 gün sonrasında en azından birinin okuduğunu bilmekte bir şey tabii.

 • 07 Mayıs
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Sibel E.
  28 Nisan
  12:18

  Merhaba;

  nasıl bir firmadır ki benim bildirim yapmamım üzerinden bir hafta geçmesine rağmen hala zahmet edip ilgilenmediler bile...