Esse Tencerelerinin Kalitesizliği.

Ozlem K. |

Esse'den 3 ay önce aldığım ikili emaye tencerenin alt kısmının kaplaması birkaç kullanımda kırılıp parçalanmaya başlayınca kullanmayı bıraktım. Hatta kullanılmadığı halde kırığın iyice büyüdüğünü ve dökülmeye devam ettiğini görünce City's Esse mağazasına gittim. Önce depodan yenisiyle değiştirebileceklerini söylediler, ertesi gün alabilecektim. Ertesi gün gittiğimde mağaza sorumlusu M**** bey adındaki şahıs bana değiştirme yapmayacaklarını, çünkü tencerenin altını benim çizip parçaladığımı düşündüğünü söyleyince şoka girdim. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, fakat kimse cevap vermedi. Bir daha asla Esse'ye girmem, bir şey almam.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Kapak - Conta - Kulp sorunu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Ozlem K.
  18 Aralık
  19:13

  Esse\'den herhangi bir cozum onerisi gelmedi, gelecegine de inanmiyorum. Zaten cozmek isteseler, once elemanlarini \"musteri memnuniyeti ve marka degeriyle\" ilgili egitirlerdi! Esse\'nin politikasi \"musteri hep haksizdir!\", oradan alisveris yapanlara simdiden gecmis olsun!