Esse Sorunumla İlgilenmenizi İstiyorum

Mehmet M. Ç. |

24.10.2012 tarihinde Magimix blender aldım. İki ay önce yetkili servise verdim. Servis' te benden 80 TL istediler yeni parça takılması gerekmektedir.
Parçada üretim hatası var. Hatta bu konu ile ilgili olarak İngiltere deki merkezi aradım, beni Fransa'da ki genel merkeze e-mail atmamı önerdiler.

Fransa genel merkezden gelen yanıt bunun bir üretim hatası olduğunu kabul ettiler ve hatanın giderileceğini söylediler. Bu neredeyse 1 ay önce idi. Üründe 3 yıl garanti ve motorda 12 yıl garanti mevcut. Ancak uygulanmıyor! Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet M. Ç.
  05 Şubat
  09:31

  Sayın Şikayetim var yetkilisi,

  sitenizde Esse tarafından cevap verilmiştir bilgisi yer almaktadır.

  Sizin sitenizde verilen cavapa bakılmaktamıdır???

  Bu cevabın ne tür bir kıymeti mevcut???

  Cevap verildikten sonra ne tür bir ilerleme mevcut???

  Bilgi rica ediyorum!!!

  Saygılarımla,

 • Mehmet M. Ç.
  27 Ocak
  09:08

  Sayın yetkili nerdese 2,5 aydır Esse teknik servis bu konuyu bilmektedir. halen standart yazılar ve çösümsüzlükler ile zaman kayıd etmekteyiz.

 • 22 Ocak
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Mehmet M. Ç.
  20 Ocak
  14:48

  Bugün [20.01.2014 saat 14:35] tekrar aradım servis noktasını, ESSE firması tarafında ne bilgilendirme yapılmıştır ne e-mail ile bilgi verilmiştir.
  Servis noktasına 22.11.2013 tarihinde verilmiştir.
  Aylardır bir çösüm çalışması mevcut değildir.

 • Mehmet M. Ç.
  20 Ocak
  12:52

  Lütfen şikayeti yayınlayın. Artı aslinad cıhaza ihtiyacım mevcut.

 • Mehmet M. Ç.
  20 Ocak
  12:51

  Esse firmasindan uygunsuzluk bilinmesine rağmen benimlen henüz irtibata geçilmemiştir. Tabiki herhangi bir çösüm önerisi de yapılmamıştır. Tüm çabalar benim tarafımdan yapılmıştır. Ancak görüldüğü gibi herhangi bir sonuça ulaşılmamıştır. Kesim olan bir şey mevcut ki birdaha Esse firmasından herhangi bir şey almayacağımdır.