06 Mayıs 2013

Esse Satış Sonrası Hizmet Yetersiz!

Essenso 2. tencere bir tava aldık ilgili kişiler sağolsun size ürünü sattığı andan itibaren sizi muhatap almıyorlar, ne telofona bakan var nede meyil e cevap veren var. Demek ki onlar için bir kişiye bir ürün satmak yeterli bizim gibisi onlara göre okadar çok ki(birkere satmak)yetiyor. herhalde. Bir daha asla. Bakın benim üründen bir şikayetim yok ilgili- ilgisiz kişilerden-şikayetçiyim. Onlarla ilgilenen kişi veya kişiler varsa bu mesaj onlara. Buna benzer bir mesajı kendi sitelerine attım ama adamlar okadar ilgili ki umursamıyorlar. Firmayla ilişki kurmaya çalıştım ama nafile zaten şikayetimizin ana konusu buydu.

Mustafa 94 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa23 Temmuz 2013

  Ben şahsen aynı firmayı tercih etmem.üründe ismikadar iyi degil gibi geldi.(Hanımın fikri)ben otarafını okadar anlamam.

 • Esse Temsilcisi23 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

 • Mustafa17 Mayıs 2013

  değişen hiç bir şey olmadı.

 • Mustafa09 Mayıs 2013

  SADECE ÜRÜN HAKKINDA YORUM YAPAMAYACAGIZ HANIM HENÜZ KULLANMADI ONUN YORUMU ONA AİT.FAKAT DİGER F,RMAYLA İLGİLİ BÜTÜN KONULARDA DÜŞÜNCEM OLUMSUZ. ONLARLA ALIŞ VERİŞ ANLAMINDA HİÇ İŞİM OLMAZ.ONU UNUTMAYACAGIM. NOTUMU ALDIM ŞAHSEN.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön