Esse Satış Sonrası Destek Yok!

Nilay Duran M. |

Servis için Esse Buyaka mağazasına vermiş olduğum düdüklü tenceremin 6 hafta sonra kaybolduğunu, onlarca telefon görüşmesi sonrasında öğrendim ve sonunda yerine yeni ürün verildi. Ancak Esse'ye, özellikle de teknik servisine güvenim kalmadığı için tencerenin iadesini istedim.

Bugün 4441408 no.lu müşteri hizmetleri telefonunuzu arayarak bu konuda yardımcı olunmasını istedim. Telefondaki müşteri temsilcisi "o zaman düdüklü tencere kullanmayın" şeklinde haddini aşan bir yorumla beraber ortada iade gerektirecek bir durum olmadığını söyledi.

Buradan anlaşılıyor ki Esse'de her şey ürünü satana kadar, sitede de yazdığı "satış sonrası destek" diye bir şey yok.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilay Duran M.
  07 Mayıs
  11:42

  Sayin ese müşteri Hizmetleri,
  çagri Merkezine zaten ulaşıp yukarıda yazmış olduğum haddini çokça asan yorumu aldım ve hiçbir şekilde mağduriyetimi çözmeye yanaşmadılar.

  Lütfen otomatik mesaj göndermeyi bırakıp müşteri memnuniyetine odaklanın.

 • 07 Mayıs
  10:40

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Nilay Duran M.
  29 Nisan
  17:34

  Esse\'den alınıp patlayan onlarca düdüklü tencere şikayeti var. Esse\'nin duyarsızlığı inanılmaz safhadaymış, resmen sağlımızla oynuyorlar. Ilgisizlik de cabası.