Esse Ödemesini Yaptığım Halde Ürünü Vermediler!

Yasemin A. |

250 TL ödeyerek çay seti aldım ve kargoyla adresime göndermelerini istemiştim. Fakat ürünün parçaları eksik olduğu için ürünü yollayamadılar bunu şubeyle bir kaç kez görüştüm ama yardımcı olamadılar. Bende genel merkeze 2011 yılında bir şikayet mektubu yolladım. Bir çok kez mail atmama ve telefon açmama rağmen bana cevap veremediler.

En sonunda aradan 2 yıl geçtikten sonra telefon açtığımda üzerinden çok zaman geçtiği için yardımcı olamayacaklarını söylediler. Mahkemeye başvurmak iç bende bu cevaplarını maille bildirmelerini istedim. Fakat 6 aydır her aramamda bu gün cevabımızı yolluyoruz diyorlar. Sonuç olarak ne cevap verdiler nede ürünü alabildim.

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin A.
  30 Kasım
  12:39

  ŞİKAYETİMLE İLGİLİ HERHANGİ BİR GELİŞME HALA OLMADI. LÜTFEN BU KONU İLE İLGİLİ BİR CEVAP VERİLMESİNİ RİCA EDİYORUM .

 • Yasemin A.
  13 Eylül
  17:19

  Esse cevap verdi diye mesaj geldi ama sadece iletişim bilgilerini bildirmişler. Zaten iletişim numaralarından sorunumu çözmüş olsalardı buraya başvurmama gerek kalmayacaktı. Lütfen en kısa sürede problemin çözülmesi konusunda yardımcı olmalarını diliyorum.

 • 23 Temmuz
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Yasemin A.
  24 Haziran
  09:31

  kurumsal bir şirket gibi görünsede oturmamış bir sistemleri var.