12 Haziran 2015

Esse Müşteri Memnuniyetsizliği!

Esse Serdivan Adapazarı'ndan bir kahvaltı seti aldım. Görevli kişinin malı teslim ederken kontrol etmediği için bu sabah kırık olduğunu fark ettim. İyi niyetli ve çalışan insanlara destek vermeye çalışan bir kişiliğim olduğundan buraya kadar normal karşıladım. Ama Esse mağazasında o kadar sorguya çekildim ki karşındakine neden kontrol etmediniz, bakın sizin yüzünüzden buraya kadar gelmek zorunda kaldım demediğim için ilk önce beni kendim kırıp kırmadığım konusunda sorguya çektiler.

Sonra neden efendim bu kadar uzun süredir 2 hafta bu mal açık kullanmadığım konusunda sorgulandım. Daha sonra başka mağazaya yönlendirip başlarından atmak istediler 50 tane laf söylediler böyle bir anlayış yok.

Mehtap 524 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi15 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 08:30 - 17:30 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön